Augsnes analīzes. Analīžu mērķis ir noteikt vislabāk piemēroto jūsu augsnes tipam koku un sēņu šķirnes. Testi atklāj jūsu zemes gabala augsnes fizikālās un ķīmiskās īpašības, tai skaitā tās skābumu (pH), kalcija un organisko vielu saturu.

Trifeļu stādi. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes ozola, lazdas un citu koku stādus ar 100% saknē uzpotētu baltās, melnās, ziemas vai vasaras trifeļu mikorizu. Ražots Francijas laboratorijā, kas attestēta saskaņā ar starptautisko standartu ISO 9001. Stādu ražošana tiek kontrolēta un licenzēta Francijas agronomijas pētniecības institūtā.

  

Palīglīdzekļi. Lai izveidotu ražojošo trifeļu dārzu, piedāvājam visus nepieciešamos aksesuārus un aizsarglīdzekļus veiksmīgu ražu iegūšanai.

  

Trifeļu dārzu izveide. Augsnes sagatavošana, stādu piegāde, pareizs izkārtojums un stādīšana, mulčas piegāde un uzstādīšana, kā arī fiziskā un klimatiskā aizsardzība. Ražas novākšana: nogatavojušos augļu meklēšana izmantojot speciāli apmācītu suni. Ražas realizācijas garantija Eiropas un Āzijas tirgos.

 

Biznesa projekti. Palīdzība projektu sagatavošanā, biznesa plānu sagatavošana trifeļu dārzu izveides finansējuma saņemšanai.

 

Konsultācijas. Mūsu pārstāvja izbraukšana uz Jūsu zemes gabalu augsnes paraugu iegūšanai un konsultācijām.

 

Produkcija ar trifelem.

 

  

 

 

Par jebkuru jautājumu droši kontaktējieties ar mums pa e-pastu vai tālruni.

 

Kontakti:

+371-28667950

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.truffland.com